HAKKIMIZDA

GEEM ülkesine, sektörüne ve üyelerine doğru bir yol gösterici ve kılavuz platform olma ilkesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Birleştirici, kucaklayıcı, uzlaşmacı, ortak akıl, adil temsiliyet ile beraber tüm üyelerine eşit mesafede bir hizmet ilkesi edinmiştir.
İşveren, yönetici, çalışan tüm kesimleri bir araya getirip, gerek üreticiler arası gerek yöneticiler arası ortak paydalarda buluşmak farklı grupların ortak menfaatlerini oluşturup, çapraz işbirliği, birlikte satın alma ve üretim yapmak, bu doğrultuda ülke menfaatleri adına yardımlaşarak katma değer üretmek.

VİZYON

Yenilikçi hizmet kalitesi ile sektörünü, ulusal ve uluslararası arenada, evrensel iş ahlakı ilkeleri çerçevesinde, mesleki dayanışma ve işbirliği ile temsil etmek.

MİSYON

Markalaşma ve kurumsallaşma yolunda olan firmalara sürdürülebilirlik konusunda rehber ve yardımcı olarak sektörünün cam, kristal, çini, porselen, seramik, plastik, silikon, metal (bakır, pirinç, demir, zamak, paslanmaz çelik, alüminyum), ahşaptan ev mutfak banyo eşyaları, ev tekstili, küçük elektrikli ev aletleri, hediyelik eşya, profesyonel ve endüstriyel mutfak ekipmanları üreten, ihraç eden, toptan ve perakende ticaretini gerçekleştiren gerçek ve tüzel kişiler ile aralarında işbirliği ve dayanışmayı sağlamayı da amaçlamıştır.